Rezerwacja noclegów

Przyjazd
wybierz
Wyjazd
wybierz
Sprawdź dostępność Promocje na noclegi

Jaworzyna Krynicka - stacja narciarska i szlaki

Kolej Gondolowa Jaworzyna KrynickaKolej gondolowa na Jaworzynę Krynicką o długości 2211m rozpoczyna swój bieg w Czarnym Potoku i dociera na szczyt Jaworzyny Krynickiej (1114 m.n.p.m.) w 7 minut. Trasa kolejki przebiega wzdłuż stoku góry, ukazując malownicze krynickie krajobrazy i piękno beskidzkiej przyrody. W ciągu jednej godziny krynicka kolej gondolowa może wywieść na górę 1600 osób. Sześcioosobowe kabiny kolejki umożliwiają podziwianie górskich pejzaży Krynicy i jej okolic w różnych odsłonach w zależności od pory roku. Ciekawe trasy piesze oraz rowerowe, a także stoki narciarskie mające swój początek na szczycie Jaworzyny przyczyniły się do rozsławienia tego miejsca wśród Polaków jak i zagranicznych Gości odwiedzających uzdrowisko. 
W niewielkiej odległości od szczytu Jaworzyny znajduje się schronisko PTTK im. Józefa Piłsudskiego, natomiast obok schroniska ulokowana jest dyżurka GOPR. 
Dla turystów wędrujących po zboczach Jaworzyny dodatkową atrakcją pozostaje osławiony Diabelski Kamień, na który mogą się natknąć podczas wycieczek, a o którym legenda krąży wśród mieszkańców Krynicy i nie tylko do dnia dzisiejszego. 
Dogodna lokalizacja Apartamentów Widokowego, Górskiego oraz Słonecznego pozwala dotrzeć do Stacji Dolnej Kolejki samochodem w zaledwie 4 min, a pieszo w ok. 35 min. Atrakcyjne usytuowanie Apartamentów Zielonego przy Stoku jak i Leśnego, oprócz możliwości dotarcia do Stacji Dolnej Kolejki na Jaworzynę w Czarnym Potoku samochodem drogą wojewódzką 971, daje także opcję przemarszu zalesionym szlakiem górskim w cieniu drzew.

Opinie gości apartamentów POST APART Krynica Zdrój

Patrycja Wałaszek

Patrycja Wałaszek

2 miesiące temu

W tym roku razem z rodziną spędzaliśmy wakacje w apartamencie Widokowym na Cz arnym potoku. Spędziliśmy tam dokładnie 5 tygodni i były to cudowne wakacje. Apartament wyposażony w wszystko co jest potrzebne nic nie brakowało, pani która udostępniła nam apartamenty jest bardzo miło. Dziękujemy

Wojtek Wojtik

Wojtek Wojtik

3 tygodnie temu

Spędziliśmy zimowy tydzień w apartamencie Leśnym i możemy w 100% polecić to miejsce. Świetna lokalizacja, blisko centrum, ale pośród zieleni. Pełne wyposażenie z pralką i suszarką powodują, ze pobyt całą rodziną jest bardzo komfortowy. Na miejscu jest wszystko aby ugotować posiłek, a okoliczne restauracje bardzo chętnie dowożą posiłki. Naprawę można wypocząć. Szczególnie polecamy tez stoki narciarskie w Tyliczu. Mniej ludzi niż gdzie indziej i dobrze przygotowane trasy.

Monika Dadej

Monika Dadej

tydzień temu

Polecam a szczególnie zimą blisko stok i blisko do centrum . wszystko na plus POLECAM

Marzena Rzepa

Marzena Rzepa

5 miesięcy temu

Jestem bardzo zadowolona z pobytu. Prosty, bekontaktowy sposób zameldowania, ciekawy i funkcjonalny wystrój apartamentu. Właściciel o wszystkim pomyślał, na wypożyniu są wszystkie potrzebne przyrzady do codziennego użytku do tego zawsze jest miejsce parkingowe dla auta i zamykana brama na pilot. Jest bardzo blisko do sklepów i szlaków turystycznych... Gorąco polecam!!!

Karol Świerc

Karol Świerc

3 miesiące temu

Apartament na wynajem przy ulicy Zielonej pierwsza klasa. Wszystko przygotowane na tip top. W porównaniu do innych apartamentów, które wynajmowałem wyposażenie pozwala w pełni samodzielnie przygotowywać każdy posiłek. Lokalizacja na każdą porę roku. Lato - 100 m od wejścia w las na szlak. Zima - 100 m od wyciągu Henryk Ski.

Zobacz wszystkie opinie o apartamentach Dodaj własną opinię