Rezerwacja noclegów

Przyjazd
wybierz
Wyjazd
wybierz
Sprawdź dostępność Promocje na noclegi

Jaworzyna Krynicka - stacja narciarska i szlaki

Kolej Gondolowa Jaworzyna KrynickaKolej gondolowa na Jaworzynę Krynicką o długości 2211m rozpoczyna swój bieg w Czarnym Potoku i dociera na szczyt Jaworzyny Krynickiej (1114 m.n.p.m.) w 7 minut. Trasa kolejki przebiega wzdłuż stoku góry, ukazując malownicze krynickie krajobrazy i piękno beskidzkiej przyrody. W ciągu jednej godziny krynicka kolej gondolowa może wywieść na górę 1600 osób. Sześcioosobowe kabiny kolejki umożliwiają podziwianie górskich pejzaży Krynicy i jej okolic w różnych odsłonach w zależności od pory roku. Ciekawe trasy piesze oraz rowerowe, a także stoki narciarskie mające swój początek na szczycie Jaworzyny przyczyniły się do rozsławienia tego miejsca wśród Polaków jak i zagranicznych Gości odwiedzających uzdrowisko. 
W niewielkiej odległości od szczytu Jaworzyny znajduje się schronisko PTTK im. Józefa Piłsudskiego, natomiast obok schroniska ulokowana jest dyżurka GOPR. 
Dla turystów wędrujących po zboczach Jaworzyny dodatkową atrakcją pozostaje osławiony Diabelski Kamień, na który mogą się natknąć podczas wycieczek, a o którym legenda krąży wśród mieszkańców Krynicy i nie tylko do dnia dzisiejszego. 
Dogodna lokalizacja Apartamentów Widokowego, Górskiego oraz Słonecznego pozwala dotrzeć do Stacji Dolnej Kolejki samochodem w zaledwie 4 min, a pieszo w ok. 35 min. Atrakcyjne usytuowanie Apartamentów Zielonego przy Stoku jak i Leśnego, oprócz możliwości dotarcia do Stacji Dolnej Kolejki na Jaworzynę w Czarnym Potoku samochodem drogą wojewódzką 971, daje także opcję przemarszu zalesionym szlakiem górskim w cieniu drzew.

Opinie gości apartamentów POST APART Krynica Zdrój

Patrycja Wałaszek

Patrycja Wałaszek

miesiąc temu

W tym roku razem z rodziną spędzaliśmy wakacje w apartamencie Widokowym na Cz arnym potoku. Spędziliśmy tam dokładnie 5 tygodni i były to cudowne wakacje. Apartament wyposażony w wszystko co jest potrzebne nic nie brakowało, pani która udostępniła nam apartamenty jest bardzo miło. Dziękujemy

Karol Świerc

Karol Świerc

miesiąc temu

Apartament na wynajem przy ulicy Zielonej pierwsza klasa. Wszystko przygotowane na tip top. W porównaniu do innych apartamentów, które wynajmowałem wyposażenie pozwala w pełni samodzielnie przygotowywać każdy posiłek. Lokalizacja na każdą porę roku. Lato - 100 m od wejścia w las na szlak. Zima - 100 m od wyciągu Henryk Ski.

Marzena Rzepa

Marzena Rzepa

3 miesiące temu

Jestem bardzo zadowolona z pobytu. Prosty, bekontaktowy sposób zameldowania, ciekawy i funkcjonalny wystrój apartamentu. Właściciel o wszystkim pomyślał, na wypożyniu są wszystkie potrzebne przyrzady do codziennego użytku do tego zawsze jest miejsce parkingowe dla auta i zamykana brama na pilot. Jest bardzo blisko do sklepów i szlaków turystycznych... Gorąco polecam!!!

maciek zieba

maciek zieba

rok temu

Apartament super, teren zamknięty bramą-spoko o auto. I najważniejsze: jesteśmy prawie u stóp Jaworzyny Krynickiej. Do centrum spacerek, sklepy tuż tuż, jeszcze raz gorąco polecam. Fajna baza na wypady w Pasmo Jaworzyny😍

Roman Szwajka

Roman Szwajka

rok temu

Apartament na czarnym potoku zastaliśmy czysty i zadbany. Zawsze mamy miejsce parkingowe przy drzwiach wyjściowych i mamy blisko do sklepów i szlaków górskich. Na wyposażeniu mamy wszystkie wymagane przyrządy codziennego użytku takie jak studzce, porcelana, zmywarka, pralka i wiele więcej. Niczego więcej nam nie trzeba i polecamy z rodzinką.

Zobacz wszystkie opinie o apartamentach Dodaj własną opinię