Rezerwacja noclegów

Przyjazd
wybierz
Wyjazd
wybierz
Sprawdź dostępność Promocje na noclegi

Muzeum Turystyki Górskiej Jaworzyna Krynicka

Muzeum Turystyki GórskiejMuzeum Turystyki Górskiej znajduje się przy schronisku PTTK pod szczytem Jaworzyny Krynickiej, będąc nie lada atrakcją Czarnego Potoku. Poświęcone jest historii turystyki na terenie Beskidu Sądeckiego oraz walkom partyzanckim w paśmie Jaworzyny Krynickiej. Ośrodek udostępniany jest zwiedzającym przez kustosza lub osobę, która pełni dyżur kustosza.

Planując wyprawę na szczyt Jaworzyny Krynickiej warto pamiętać o możliwości odwiedzenia tego miejsca i zaczerpnięcia ducha tamtych lat, szczególnie, że pobyt w Apartamentach zlokalizowanych w Czarnym Potoku: Widokowym, Górskim czy Słonecznym umożliwia dotarcie do Dolnej Stacji Kolejki na Jaworzynę Krynicką w zaledwie 4 min samochodem. 

Opinie gości apartamentów POST APART Krynica Zdrój

Patrycja Wałaszek

Patrycja Wałaszek

miesiąc temu

W tym roku razem z rodziną spędzaliśmy wakacje w apartamencie Widokowym na Cz arnym potoku. Spędziliśmy tam dokładnie 5 tygodni i były to cudowne wakacje. Apartament wyposażony w wszystko co jest potrzebne nic nie brakowało, pani która udostępniła nam apartamenty jest bardzo miło. Dziękujemy

Karol Świerc

Karol Świerc

miesiąc temu

Apartament na wynajem przy ulicy Zielonej pierwsza klasa. Wszystko przygotowane na tip top. W porównaniu do innych apartamentów, które wynajmowałem wyposażenie pozwala w pełni samodzielnie przygotowywać każdy posiłek. Lokalizacja na każdą porę roku. Lato - 100 m od wejścia w las na szlak. Zima - 100 m od wyciągu Henryk Ski.

Marzena Rzepa

Marzena Rzepa

3 miesiące temu

Jestem bardzo zadowolona z pobytu. Prosty, bekontaktowy sposób zameldowania, ciekawy i funkcjonalny wystrój apartamentu. Właściciel o wszystkim pomyślał, na wypożyniu są wszystkie potrzebne przyrzady do codziennego użytku do tego zawsze jest miejsce parkingowe dla auta i zamykana brama na pilot. Jest bardzo blisko do sklepów i szlaków turystycznych... Gorąco polecam!!!

maciek zieba

maciek zieba

rok temu

Apartament super, teren zamknięty bramą-spoko o auto. I najważniejsze: jesteśmy prawie u stóp Jaworzyny Krynickiej. Do centrum spacerek, sklepy tuż tuż, jeszcze raz gorąco polecam. Fajna baza na wypady w Pasmo Jaworzyny😍

Roman Szwajka

Roman Szwajka

rok temu

Apartament na czarnym potoku zastaliśmy czysty i zadbany. Zawsze mamy miejsce parkingowe przy drzwiach wyjściowych i mamy blisko do sklepów i szlaków górskich. Na wyposażeniu mamy wszystkie wymagane przyrządy codziennego użytku takie jak studzce, porcelana, zmywarka, pralka i wiele więcej. Niczego więcej nam nie trzeba i polecamy z rodzinką.

Zobacz wszystkie opinie o apartamentach Dodaj własną opinię