Rezerwacja noclegów

Przyjazd
wybierz
Wyjazd
wybierz
Sprawdź dostępność Promocje na noclegi

Tor gokartowy Tylicz

Tor gokartowy

Dla fascynatów motoryzacji i nie tylko z pewnością godną uwagi atrakcją zlokalizowaną w pobliżu naszych Apartamentów będzie Tor Gokartowy. Miejsce to daje możliwość podszkolenie swoich umiejętności prowadzenia pojazdów bądź też zorganizowania zawodów, podczas których przeżyjemy niezapomniane chwile ścigając się pośród szybkich i ostrych zakrętów.

Tor znajduje się w pobliskiej miejscowości Tylicz. Zarówno z naszych Apartamentów zlokalizowanych w pobliżu centrum Krynicy-Zdrój jak i w Czarnym Potoku nasi Goście są w stanie dojechać na miejsce w niespełna 15 minut samochodem. Obiekt pozostaje otwarty w sezonie letnim to jest od 01 lipca do 30 sierpnia, w godzinach od 14.00 - 20.00.

W miesiącach: maj, czerwiec, wrzesień, październik możliwość korzystania z atrakcji po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Istnieje również możliwość wynajęcia toru na godziny - np. w ramach zamkniętej imprezy okolicznościowej.

Opinie gości apartamentów POST APART Krynica Zdrój

Patrycja Wałaszek

Patrycja Wałaszek

miesiąc temu

W tym roku razem z rodziną spędzaliśmy wakacje w apartamencie Widokowym na Cz arnym potoku. Spędziliśmy tam dokładnie 5 tygodni i były to cudowne wakacje. Apartament wyposażony w wszystko co jest potrzebne nic nie brakowało, pani która udostępniła nam apartamenty jest bardzo miło. Dziękujemy

Karol Świerc

Karol Świerc

miesiąc temu

Apartament na wynajem przy ulicy Zielonej pierwsza klasa. Wszystko przygotowane na tip top. W porównaniu do innych apartamentów, które wynajmowałem wyposażenie pozwala w pełni samodzielnie przygotowywać każdy posiłek. Lokalizacja na każdą porę roku. Lato - 100 m od wejścia w las na szlak. Zima - 100 m od wyciągu Henryk Ski.

Marzena Rzepa

Marzena Rzepa

3 miesiące temu

Jestem bardzo zadowolona z pobytu. Prosty, bekontaktowy sposób zameldowania, ciekawy i funkcjonalny wystrój apartamentu. Właściciel o wszystkim pomyślał, na wypożyniu są wszystkie potrzebne przyrzady do codziennego użytku do tego zawsze jest miejsce parkingowe dla auta i zamykana brama na pilot. Jest bardzo blisko do sklepów i szlaków turystycznych... Gorąco polecam!!!

maciek zieba

maciek zieba

rok temu

Apartament super, teren zamknięty bramą-spoko o auto. I najważniejsze: jesteśmy prawie u stóp Jaworzyny Krynickiej. Do centrum spacerek, sklepy tuż tuż, jeszcze raz gorąco polecam. Fajna baza na wypady w Pasmo Jaworzyny😍

Roman Szwajka

Roman Szwajka

rok temu

Apartament na czarnym potoku zastaliśmy czysty i zadbany. Zawsze mamy miejsce parkingowe przy drzwiach wyjściowych i mamy blisko do sklepów i szlaków górskich. Na wyposażeniu mamy wszystkie wymagane przyrządy codziennego użytku takie jak studzce, porcelana, zmywarka, pralka i wiele więcej. Niczego więcej nam nie trzeba i polecamy z rodzinką.

Zobacz wszystkie opinie o apartamentach Dodaj własną opinię