Rezerwacja noclegów

Przyjazd
wybierz
Wyjazd
wybierz
Sprawdź dostępność Promocje na noclegi

Lodowisko Krynica Zdrój

Lodowisko Krynica

W bardzo bliskim sąsiedztwie apartamentów POST APART na wynajem w centrum Krynicy Zdrój znajduje się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (MOSiR). Z Apartamentu Zielonego i Leśnego dotrzesz tam w niecałe 10 minut pieszo, a samochodem w 2 minuty. W ramach Ośrodka Sportu w Krynicy Zdrój funkcjonują m.in.: hala lodowa wraz z wypożyczalnią łyżew figurowych i hokejowych, korty tenisowe i stadion piłkarski. 

Kryta hala lodowa posiada pełnowymiarowe lodowisko (30 m x 60 m) wraz z trybunami, które posiadają ponad 2500 miejsc siedzących i 6 dużych szatni dla zawodników. Krynickie lodowisko w czasie poza meczami hokejowymi i treningami klubów jest dostępne dla każdego, kto ma ochotę na jazdę na łyżwach.

Lodowisko Krynica Zdrój godziny otwarcia

Ślizgawki na krynickim lodowisku odbywają się przez cały rok z wyjątkiem kwietnia i maja. Trwają po 45 min., a pomiędzy nimi odbywa się konserwacja lodowiska. Jako że na krynickim lodowisku mają miejsce treningi zrzeszonych klubów hokejowych, mecze hokejowe, jak i inne imprezy sportowe to warto każdorazowo sprawdzić godziny ślizgawek. Bez problemu zrobisz to na http://www.mosirkrynica.pl/slizgawki/.

Lodowisko Krynica cennik*

Bilet normalny – 12 zł
Karnet normalny – 100 zł (dziesięć wejść)
Bilet ulgowy dla dzieci, młodzieży szkolnej, studentów, emerytów i rencistów oraz dla posiadaczy Krynickiej Karty Rodzinnej i Krynickiej Karty Seniora – 6 zł
Karnet ulgowy na dziesięć wejść dla dzieci, młodzieży szkolnej, studentów, emerytów i rencistów oraz dla posiadaczy Krynickiej Karty Rodzinnej i Krynickiej Karty Seniora – 50 zł
Wypożyczenie łyżew – 6 zł
Karnet na wypożyczenie łyżew – 40 zł (dziesięć wypożyczeń)
Wypożyczenie pingwinka – 6 zł
Wypożyczenie kasku – 3 zł
Ostrzenie łyżew – 10 zł
Szatnia – 2 zł
Widownia – 2 zł

*aktualny, pełny cennik i szczegółowe informacje dostępne są na http://www.mosirkrynica.pl/cennik/ 

 

Gdy pogoda na zewnątrz nie rozpieszcza bądź z nieba leje się gorący żar, warto wybrać się na krynickie lodowisko. Jest ono dostępne praktycznie przez cały rok, a w dobrze wyposażonej wypożyczalni znajdziesz wszytko to, co potrzebujesz. Ślizgawki na krynickim lodowisku to świetna zabawa dla małych i dużych. Dodatkowym atutem wybrania się na łyżwy jest bliskość lodowiska od naszych apartamentów, zarówno tych w centrum Krynicy Zdrój, jak i w Czarnym Potoku.

Sprawdź dostępność apartamentów POST APART w Krynicy Zdrój i zarezerwuj noclegi on-line.

Opinie gości apartamentów POST APART Krynica Zdrój

Marek Łuczko

Marek Łuczko

miesiąc temu

Jesteśmy bardzo zadowoleni. W apartamencie jest wszystko co potrzeba, wygodne łóżka, fajny widok z balkonu. Tuż obok skate park z kompleksem boisk wzdłuż Kryniczanki, dla dzieci super sprawa. Dobra baza wypadowa w różne miejsca, łatwy/szybko dojazd do centrum czy Muszyny i innych miejsc, parking na miejscu.

Łukasz Wasiewicz

Łukasz Wasiewicz

3 miesiące temu

Miejsce schludne, nowocześnie urządzone, ze wszystkimi udogodnieniami. Mega plus za kawałeczek trawki... ;) obsługa miła i bardzo pomocna. Polecam

Joanna Mikulska

Joanna Mikulska

5 miesięcy temu

Fantastyczne miejsce na urlop. Ładnie, nowocześnie urządzone mieszkanie, wyposażone we wszystko co potrzeba. Czyściutko, wręcz sterylnie, pięknie pachnąca pościel. Fajny tarasik z ogródkiem gdzie dzieciaki mogą się pobawić bezpiecznie, gdyż wszystko jest odgrodzone od ulicy. Jedyny minus to brak wyznaczonego miejsca parkingowego, w sezonie parkowanie pod budynkiem to koszmar, ale rezydentka dała nam namiar na osobę która udostępniła miejsce na parkingu podziemnym. Na pewno wrócimy za rok. Polecamy!

Elżbieta Trąbska

Elżbieta Trąbska

5 miesięcy temu

czysto, komfortowo, blisko stoku i centrum - bylismy 7 dni polecamy

PIOTR KULIK

PIOTR KULIK

10 miesięcy temu

Miły i przytulny apartament. Polecam wszystkim .

Zobacz wszystkie opinie o apartamentach Dodaj własną opinię