Rezerwacja noclegów

Przyjazd
wybierz
Wyjazd
wybierz
Sprawdź dostępność Promocje na noclegi

Lodowisko Krynica Zdrój

Lodowisko Krynica

W bardzo bliskim sąsiedztwie apartamentów POST APART na wynajem w centrum Krynicy Zdrój znajduje się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (MOSiR). Z Apartamentu Zielonego i Leśnego dotrzesz tam w niecałe 10 minut pieszo, a samochodem w 2 minuty. W ramach Ośrodka Sportu w Krynicy Zdrój funkcjonują m.in.: hala lodowa wraz z wypożyczalnią łyżew figurowych i hokejowych, korty tenisowe i stadion piłkarski. 

Kryta hala lodowa posiada pełnowymiarowe lodowisko (30 m x 60 m) wraz z trybunami, które posiadają ponad 2500 miejsc siedzących i 6 dużych szatni dla zawodników. Krynickie lodowisko w czasie poza meczami hokejowymi i treningami klubów jest dostępne dla każdego, kto ma ochotę na jazdę na łyżwach.

Lodowisko Krynica Zdrój godziny otwarcia

Ślizgawki na krynickim lodowisku odbywają się przez cały rok z wyjątkiem kwietnia i maja. Trwają po 45 min., a pomiędzy nimi odbywa się konserwacja lodowiska. Jako że na krynickim lodowisku mają miejsce treningi zrzeszonych klubów hokejowych, mecze hokejowe, jak i inne imprezy sportowe to warto każdorazowo sprawdzić godziny ślizgawek. Bez problemu zrobisz to na http://www.mosirkrynica.pl/slizgawki/.

Lodowisko Krynica cennik*

Bilet normalny – 12 zł
Karnet normalny – 100 zł (dziesięć wejść)
Bilet ulgowy dla dzieci, młodzieży szkolnej, studentów, emerytów i rencistów oraz dla posiadaczy Krynickiej Karty Rodzinnej i Krynickiej Karty Seniora – 6 zł
Karnet ulgowy na dziesięć wejść dla dzieci, młodzieży szkolnej, studentów, emerytów i rencistów oraz dla posiadaczy Krynickiej Karty Rodzinnej i Krynickiej Karty Seniora – 50 zł
Wypożyczenie łyżew – 6 zł
Karnet na wypożyczenie łyżew – 40 zł (dziesięć wypożyczeń)
Wypożyczenie pingwinka – 6 zł
Wypożyczenie kasku – 3 zł
Ostrzenie łyżew – 10 zł
Szatnia – 2 zł
Widownia – 2 zł

*aktualny, pełny cennik i szczegółowe informacje dostępne są na http://www.mosirkrynica.pl/cennik/ 

 

Gdy pogoda na zewnątrz nie rozpieszcza bądź z nieba leje się gorący żar, warto wybrać się na krynickie lodowisko. Jest ono dostępne praktycznie przez cały rok, a w dobrze wyposażonej wypożyczalni znajdziesz wszytko to, co potrzebujesz. Ślizgawki na krynickim lodowisku to świetna zabawa dla małych i dużych. Dodatkowym atutem wybrania się na łyżwy jest bliskość lodowiska od naszych apartamentów, zarówno tych w centrum Krynicy Zdrój, jak i w Czarnym Potoku.

Sprawdź dostępność apartamentów POST APART w Krynicy Zdrój i zarezerwuj noclegi on-line.

Opinie gości apartamentów POST APART Krynica Zdrój

PIOTR KULIK

PIOTR KULIK

4 miesiące temu

Miły i przytulny apartament. Polecam wszystkim .

Monika Dadej

Monika Dadej

rok temu

Polecam a szczególnie zimą blisko stok i blisko do centrum . wszystko na plus POLECAM

Aleksandra Lis

Aleksandra Lis

11 miesięcy temu

Przytulny, wygodny, czysty apartament. W pełni wyposażona kuchnia (znaleźliśmy nawet wyciskacz do czosnku czy korkociąg), wygodne łóżka, lokalizacja tuż obok stoku. Polecam gorąco!

Marek Balawejder

Marek Balawejder

11 miesięcy temu

Apartament bardzo wygodny, wyposażony we wszystko co potrzeba, zwłaszcza jeśli chodzi o kuchnie. Doskonała lokalizacja dla jeżdżących na nartach w ośrodku Jaworzyna Krynicka. Ponadto tuż obok lodowisko, nieopodal sklep i przystanek skibusa. Polecam.

Wojtek Wojtik

Wojtek Wojtik

rok temu

Spędziliśmy zimowy tydzień w apartamencie Leśnym i możemy w 100% polecić to miejsce. Świetna lokalizacja, blisko centrum, ale pośród zieleni. Pełne wyposażenie z pralką i suszarką powodują, ze pobyt całą rodziną jest bardzo komfortowy. Na miejscu jest wszystko aby ugotować posiłek, a okoliczne restauracje bardzo chętnie dowożą posiłki. Naprawę można wypocząć. Szczególnie polecamy tez stoki narciarskie w Tyliczu. Mniej ludzi niż gdzie indziej i dobrze przygotowane trasy.

Zobacz wszystkie opinie o apartamentach Dodaj własną opinię