Rezerwacja noclegów

Przyjazd
wybierz
Wyjazd
wybierz
Sprawdź dostępność Promocje na noclegi

Lodowisko Krynica Zdrój

Lodowisko Krynica

W bardzo bliskim sąsiedztwie apartamentów POST APART na wynajem w centrum Krynicy Zdrój znajduje się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (MOSiR). Z Apartamentu Zielonego i Leśnego dotrzesz tam w niecałe 10 minut pieszo, a samochodem w 2 minuty. W ramach Ośrodka Sportu w Krynicy Zdrój funkcjonują m.in.: hala lodowa wraz z wypożyczalnią łyżew figurowych i hokejowych, korty tenisowe i stadion piłkarski. 

Kryta hala lodowa posiada pełnowymiarowe lodowisko (30 m x 60 m) wraz z trybunami, które posiadają ponad 2500 miejsc siedzących i 6 dużych szatni dla zawodników. Krynickie lodowisko w czasie poza meczami hokejowymi i treningami klubów jest dostępne dla każdego, kto ma ochotę na jazdę na łyżwach.

Lodowisko Krynica Zdrój godziny otwarcia

Ślizgawki na krynickim lodowisku odbywają się przez cały rok z wyjątkiem kwietnia i maja. Trwają po 45 min., a pomiędzy nimi odbywa się konserwacja lodowiska. Jako że na krynickim lodowisku mają miejsce treningi zrzeszonych klubów hokejowych, mecze hokejowe, jak i inne imprezy sportowe to warto każdorazowo sprawdzić godziny ślizgawek. Bez problemu zrobisz to na http://www.mosirkrynica.pl/slizgawki/.

Lodowisko Krynica cennik*

Bilet normalny – 12 zł
Karnet normalny – 100 zł (dziesięć wejść)
Bilet ulgowy dla dzieci, młodzieży szkolnej, studentów, emerytów i rencistów oraz dla posiadaczy Krynickiej Karty Rodzinnej i Krynickiej Karty Seniora – 6 zł
Karnet ulgowy na dziesięć wejść dla dzieci, młodzieży szkolnej, studentów, emerytów i rencistów oraz dla posiadaczy Krynickiej Karty Rodzinnej i Krynickiej Karty Seniora – 50 zł
Wypożyczenie łyżew – 6 zł
Karnet na wypożyczenie łyżew – 40 zł (dziesięć wypożyczeń)
Wypożyczenie pingwinka – 6 zł
Wypożyczenie kasku – 3 zł
Ostrzenie łyżew – 10 zł
Szatnia – 2 zł
Widownia – 2 zł

*aktualny, pełny cennik i szczegółowe informacje dostępne są na http://www.mosirkrynica.pl/cennik/ 

 

Gdy pogoda na zewnątrz nie rozpieszcza bądź z nieba leje się gorący żar, warto wybrać się na krynickie lodowisko. Jest ono dostępne praktycznie przez cały rok, a w dobrze wyposażonej wypożyczalni znajdziesz wszytko to, co potrzebujesz. Ślizgawki na krynickim lodowisku to świetna zabawa dla małych i dużych. Dodatkowym atutem wybrania się na łyżwy jest bliskość lodowiska od naszych apartamentów, zarówno tych w centrum Krynicy Zdrój, jak i w Czarnym Potoku.

Sprawdź dostępność apartamentów POST APART w Krynicy Zdrój i zarezerwuj noclegi on-line.

Opinie gości apartamentów POST APART Krynica Zdrój

PIOTR KULIK

PIOTR KULIK

miesiąc temu

Miły i przytulny apartament. Polecam wszystkim .

Marek Balawejder

Marek Balawejder

7 miesięcy temu

Apartament bardzo wygodny, wyposażony we wszystko co potrzeba, zwłaszcza jeśli chodzi o kuchnie. Doskonała lokalizacja dla jeżdżących na nartach w ośrodku Jaworzyna Krynicka. Ponadto tuż obok lodowisko, nieopodal sklep i przystanek skibusa. Polecam.

Aleksandra Lis

Aleksandra Lis

8 miesięcy temu

Przytulny, wygodny, czysty apartament. W pełni wyposażona kuchnia (znaleźliśmy nawet wyciskacz do czosnku czy korkociąg), wygodne łóżka, lokalizacja tuż obok stoku. Polecam gorąco!

Wojtek Wojtik

Wojtek Wojtik

9 miesięcy temu

Spędziliśmy zimowy tydzień w apartamencie Leśnym i możemy w 100% polecić to miejsce. Świetna lokalizacja, blisko centrum, ale pośród zieleni. Pełne wyposażenie z pralką i suszarką powodują, ze pobyt całą rodziną jest bardzo komfortowy. Na miejscu jest wszystko aby ugotować posiłek, a okoliczne restauracje bardzo chętnie dowożą posiłki. Naprawę można wypocząć. Szczególnie polecamy tez stoki narciarskie w Tyliczu. Mniej ludzi niż gdzie indziej i dobrze przygotowane trasy.

Monika Dadej

Monika Dadej

9 miesięcy temu

Polecam a szczególnie zimą blisko stok i blisko do centrum . wszystko na plus POLECAM

Zobacz wszystkie opinie o apartamentach Dodaj własną opinię