Rezerwacja noclegów

Przyjazd
wybierz
Wyjazd
wybierz
Sprawdź dostępność Promocje na noclegi

Stadnina koni Gładyszów

Stadnina koni

Będąc w naszych Apartamentach w Krynicy Zdroju, macie Państwo również możliwość spędzenia czasu na łonie natury racząc się nieocenioną sportowo jak i zdrowotnie jazdą konną. Będzie to okazja do podszkolenia swoich umiejętności lub też rozpoczęcia nowej, wspaniałej przygody w jakże pięknych okolicznościach natury.

Stadniny koni w pobliżu Krynicy Zdrój mają do zaoferowania różnego rodzaju atrakcje zarówno dla najmłodszych Gości oraz ich Opiekunów. Warianty uwzględniają naukę jazdy, terenowe przejażdżki po okolicznych polanach, kilkudniowe rajdy górskimi szlakami, latem przejazdy bryczkami a zimą kuligi.

Niespełna 10 minut jazdy samochodem od Krynicy możemy znaleźć Farmę LaMa, która zlokalizowana jest w Tyliczu. 25 kilometrów od naszych Apartamentów w Nawojowej znajduję się Stadnina Beskid z rozbudowaną hipoterapią a najbliższe konie huculskie odnajdziecie Państwo w Regietowie w Stadninie Gładyszów.

Opinie gości apartamentów POST APART Krynica Zdrój

Patrycja Wałaszek

Patrycja Wałaszek

miesiąc temu

W tym roku razem z rodziną spędzaliśmy wakacje w apartamencie Widokowym na Cz arnym potoku. Spędziliśmy tam dokładnie 5 tygodni i były to cudowne wakacje. Apartament wyposażony w wszystko co jest potrzebne nic nie brakowało, pani która udostępniła nam apartamenty jest bardzo miło. Dziękujemy

Karol Świerc

Karol Świerc

miesiąc temu

Apartament na wynajem przy ulicy Zielonej pierwsza klasa. Wszystko przygotowane na tip top. W porównaniu do innych apartamentów, które wynajmowałem wyposażenie pozwala w pełni samodzielnie przygotowywać każdy posiłek. Lokalizacja na każdą porę roku. Lato - 100 m od wejścia w las na szlak. Zima - 100 m od wyciągu Henryk Ski.

Marzena Rzepa

Marzena Rzepa

3 miesiące temu

Jestem bardzo zadowolona z pobytu. Prosty, bekontaktowy sposób zameldowania, ciekawy i funkcjonalny wystrój apartamentu. Właściciel o wszystkim pomyślał, na wypożyniu są wszystkie potrzebne przyrzady do codziennego użytku do tego zawsze jest miejsce parkingowe dla auta i zamykana brama na pilot. Jest bardzo blisko do sklepów i szlaków turystycznych... Gorąco polecam!!!

maciek zieba

maciek zieba

rok temu

Apartament super, teren zamknięty bramą-spoko o auto. I najważniejsze: jesteśmy prawie u stóp Jaworzyny Krynickiej. Do centrum spacerek, sklepy tuż tuż, jeszcze raz gorąco polecam. Fajna baza na wypady w Pasmo Jaworzyny😍

Roman Szwajka

Roman Szwajka

rok temu

Apartament na czarnym potoku zastaliśmy czysty i zadbany. Zawsze mamy miejsce parkingowe przy drzwiach wyjściowych i mamy blisko do sklepów i szlaków górskich. Na wyposażeniu mamy wszystkie wymagane przyrządy codziennego użytku takie jak studzce, porcelana, zmywarka, pralka i wiele więcej. Niczego więcej nam nie trzeba i polecamy z rodzinką.

Zobacz wszystkie opinie o apartamentach Dodaj własną opinię