Rezerwacja noclegów

Przyjazd
wybierz
Wyjazd
wybierz
Sprawdź dostępność Promocje na noclegi

Rodzinny, długi weekend - Dzień Dziecka w Krynicy

święto_dzieci.jpgW tym roku, Dzień Dziecka wypada w poniedziałek, dlatego zapraszamy Was do spędzenia w Krynicy-Zdrój także weekendu 30-31 maja, poprzedzającego Święto.

Z okazji Dnia Dziecka, na szczycie Jaworzynie Krynickiej odbędzie się moc rodzinnych atrakcji - będą zjazdy niemal 100m kolejką, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, tory przeszkód, plac zabaw, zajęcia plastyczne, malowanie twarzy, klauni wręczający dzieciom watę cukrową, interaktywne prelekcje w wykonaniu Policji i Krynickiej Grupy GOPR, a także poczęstunek dla najmłodszych, przygotowany przez lokalne restauracje. Plakat imprezy zamieszczono już na stronie Jaworzyny Krynickiej.

Wyczerpani całodniowymi atrakcjami, komfortowy odpoczynek znajdziecie zaledwie 2km od stacji Jaworzyny Krynickiej - w rodzinnych Apartamentach Krynica. Zapraszamy do szybkiej rezerwacji noclegów w Krynicy na przełomie maja/czerwca 2015.

 

 

‹ powrót

Opinie gości apartamentów POST APART Krynica Zdrój

Patrycja Wałaszek

Patrycja Wałaszek

miesiąc temu

W tym roku razem z rodziną spędzaliśmy wakacje w apartamencie Widokowym na Cz arnym potoku. Spędziliśmy tam dokładnie 5 tygodni i były to cudowne wakacje. Apartament wyposażony w wszystko co jest potrzebne nic nie brakowało, pani która udostępniła nam apartamenty jest bardzo miło. Dziękujemy

Karol Świerc

Karol Świerc

miesiąc temu

Apartament na wynajem przy ulicy Zielonej pierwsza klasa. Wszystko przygotowane na tip top. W porównaniu do innych apartamentów, które wynajmowałem wyposażenie pozwala w pełni samodzielnie przygotowywać każdy posiłek. Lokalizacja na każdą porę roku. Lato - 100 m od wejścia w las na szlak. Zima - 100 m od wyciągu Henryk Ski.

Marzena Rzepa

Marzena Rzepa

3 miesiące temu

Jestem bardzo zadowolona z pobytu. Prosty, bekontaktowy sposób zameldowania, ciekawy i funkcjonalny wystrój apartamentu. Właściciel o wszystkim pomyślał, na wypożyniu są wszystkie potrzebne przyrzady do codziennego użytku do tego zawsze jest miejsce parkingowe dla auta i zamykana brama na pilot. Jest bardzo blisko do sklepów i szlaków turystycznych... Gorąco polecam!!!

maciek zieba

maciek zieba

rok temu

Apartament super, teren zamknięty bramą-spoko o auto. I najważniejsze: jesteśmy prawie u stóp Jaworzyny Krynickiej. Do centrum spacerek, sklepy tuż tuż, jeszcze raz gorąco polecam. Fajna baza na wypady w Pasmo Jaworzyny😍

Roman Szwajka

Roman Szwajka

rok temu

Apartament na czarnym potoku zastaliśmy czysty i zadbany. Zawsze mamy miejsce parkingowe przy drzwiach wyjściowych i mamy blisko do sklepów i szlaków górskich. Na wyposażeniu mamy wszystkie wymagane przyrządy codziennego użytku takie jak studzce, porcelana, zmywarka, pralka i wiele więcej. Niczego więcej nam nie trzeba i polecamy z rodzinką.

Zobacz wszystkie opinie o apartamentach Dodaj własną opinię