Rezerwacja noclegów

Przyjazd
wybierz
Wyjazd
wybierz
Sprawdź dostępność Promocje na noclegi

W Krynicy-Zdrój coraz więcej turystów

Krynica8.jpgKrynica-Zdrój została uznana najszybciej rozwijającą się gminą w powiecie nowosądeckim, co roku przyciągając coraz to większą liczbę turystów. Miasto zajęło również 4 miejsce wśród polskich gmin turystycznych o najwyższych zmianach w potencjale finansowym i 2 miejsce wśród gmin o największych zmianach w rozwoju. Ranking, opublikowany przez pismo samorządowe „Wspólnota”, objął 2479 gmin i miast powiatowych.

Mamy nadzieję, że powyższe osiągnięcie jeszcze mocniej zachęci Was do wybrania wypoczynku w Krynicy-Zdrój. Przyjeżdżając do naszych apartamentów, znajdziecie się blisko kluczowych miejsc i atrakcji turystycznych w Krynicy-Zdrój. Dzięki temu, sami ocenicie poziom poczynionych inwestycji w mieście.

‹ powrót

Opinie gości apartamentów POST APART Krynica Zdrój

PIOTR KULIK

PIOTR KULIK

tydzień temu

Miły i przytulny apartament. Polecam wszystkim .

Marek Balawejder

Marek Balawejder

7 miesięcy temu

Apartament bardzo wygodny, wyposażony we wszystko co potrzeba, zwłaszcza jeśli chodzi o kuchnie. Doskonała lokalizacja dla jeżdżących na nartach w ośrodku Jaworzyna Krynicka. Ponadto tuż obok lodowisko, nieopodal sklep i przystanek skibusa. Polecam.

Aleksandra Lis

Aleksandra Lis

7 miesięcy temu

Przytulny, wygodny, czysty apartament. W pełni wyposażona kuchnia (znaleźliśmy nawet wyciskacz do czosnku czy korkociąg), wygodne łóżka, lokalizacja tuż obok stoku. Polecam gorąco!

Wojtek Wojtik

Wojtek Wojtik

9 miesięcy temu

Spędziliśmy zimowy tydzień w apartamencie Leśnym i możemy w 100% polecić to miejsce. Świetna lokalizacja, blisko centrum, ale pośród zieleni. Pełne wyposażenie z pralką i suszarką powodują, ze pobyt całą rodziną jest bardzo komfortowy. Na miejscu jest wszystko aby ugotować posiłek, a okoliczne restauracje bardzo chętnie dowożą posiłki. Naprawę można wypocząć. Szczególnie polecamy tez stoki narciarskie w Tyliczu. Mniej ludzi niż gdzie indziej i dobrze przygotowane trasy.

Monika Dadej

Monika Dadej

8 miesięcy temu

Polecam a szczególnie zimą blisko stok i blisko do centrum . wszystko na plus POLECAM

Zobacz wszystkie opinie o apartamentach Dodaj własną opinię